سولاریوم 6800 alpha deluxe

اگر شور و شوق را می توان وجود دارد patened تنها خواهد بود 6800 آلفا لوکس . تخت خواب خورشید که خود را به هر مشتری و خواسته های خود را customizes . آلفا جدید سری لوکس را تحت تاثیر قرار در طراحی زیبا ، عملکرد بدون چون و چرا ، و فن آوری فوق العاده و همچنین با اجرای برجسته.
کاربر پسند preSelection صفحه نمایش ، در خارج از تاج پوششافتاب را امکان انتخاب به صورت فردی و قبل از هر جلسه برنزه شدن را فراهم می کند . سیستم برنزه هوشمند intelliSun کاملا به مطالبات و خواسته های مشتریان بالا به نظر می رسد . شش لوله های p2، ارائه EXTRA از UVB . - برای برنزه شدن، اثرات زیستی مثبت ضروری کامل ناشی از ویتامین D ، تولید و احساس امن از پوست برنزه ملایم.
نسل جدیدی از 40 قدرتمند روبی - کلاژن ، تقویت کننده به ارمغان می آورد افزایش هیدراتاسیون و همچنین تجدید حیات ، آرامش و سم زدایی پوست . پوست خشک شود متعلق به گذشته ! بلوتوث خواستار شد ؟ در اینجا شما بروید! تنها با یک کلیک ، قادر به گوش دادن به موسیقی را از گوشی های هوشمند . آبی به سادگی genious.Touch ، لمس قرمز، لمس سبز ! colorMotion ، باعث می شود آن اتفاق می افتد. خود رنگ ارجح شخصی خود را انتخاب کنید . ما قادر به تصمیم گیری برای یک رنگ نیست - شما می توانید آن را انجام دهد.

از زبان مشتریان ما بخوانید