سولاریوم 7900 alpha deluxe

آلفا جدید سری لوکس تحت تاثیر قرار دادن در طراحی زیبا ترکیب با عناصر قدرتمند و اجراهای برجسته. کاربر پسند preSelection صفحه نمایش ، در خارج از تاج پوششافتاب را امکان انتخاب به صورت فردی و قبل از هر جلسه برنزه شدن را فراهم می کند . سیستم برنزه هوشمند intelliSun کاملا به مطالبات و خواسته های مشتریان بالا به نظر می رسد . پس ساده است دباغی در حال حاضر !
شش لوله های p2، که پلاگین در لوکس آلفا megaSun7900 ارائه EXTRA از UVB . قهوهای مایل به زرد ، اثرات زیستی مثبت ضروری کامل ناشی از ویتامین D ، تولید و احساس امن از پوست برنزه شدن ملایم را شامل می شوند . 40 قدرتمند روبی - کلاژن ، تقویت کننده را افزایش هیدراتاسیون و همچنین تجدید حیات ، آرامش و سم زدایی پوست . پوست صاف ابریشمی تضمین شده است. شما می خواهید به بلوتوث ؟ هیچ مشکلی در همه . تنها با یک کلیک ، اتصال آماده خواهد شد و شما قادر به گوش دادن به موسیقی را از گوشی های هوشمند خود . احساس ضرب و شتم !
ابراز احساسات ! colorMotion ، همیشه طول می کشد مراقبت از خلق و خوی حق است. را انتخاب کنید با یک کنترل از راه دور رمان رنگ مورد نظر خود را . لمس آن - آن را دوست دارم !

از زبان مشتریان ما بخوانید